Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
R

Marketing Manager

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
REI INTERNATIONAL CONSULTING
Functia Jobului:
Marketing & comunicare
Industrie:
Publicitate, media si comunicare
Locatie & Tipul Jobului:
Arad | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

In calitate de Marketing Manager, vei fi responsabil de gestionarea si dezvoltarea prezentei noastre online si offline, cu accent pe canalele de social media, crearea de continut grafic, administrarea paginii web si gestionarea newsletterelor. Rolul tau va fi esential in promovarea expertizei noastre si in atragerea de noi clienti, prin strategii inovatoare si orientate catre rezultate.

Responsabilitati principale:

  • Planificarea si implementarea campaniilor de marketing digital pe platformele de social media (Facebook, LinkedIn, Instagram etc.), pentru a promova serviciile de consultanta in accesarea fondurilor nerambursabile;
  • Generare de lead-uri – Facebook ADS, SEO
  • Crearea si gestionarea continutului vizual (grafice informative, postari vizuale) care sa reflecte atat identitatea vizuala a companiei, cat si profesionalismul serviciilor noastre;
  • Administrarea si optimizarea website-ului companiei, asigurandu-te ca informatiile despre proiectele de succes si oportunitatile de finantare sunt actualizate si bine structurate pentru utilizatori;
  • Redactarea si trimiterea newsletterelor periodice catre baza noastra de clienti, informandu-i despre noile oportunitati de finantare, proiectele implementate si noutati legislative relevante;
  • Monitorizarea performantei campaniilor de marketing prin rapoarte si analize, si ajustarea acestora in functie de datele obtinute pentru a maximiza rezultatele;
  • Colaborarea cu echipa de consultanta pentru a identifica cele mai eficiente mesaje de marketing si pentru a promova proiectele finalizate cu succes;
  • Identificarea si propunerea de noi oportunitati pentru cresterea vizibilitatii si consolidarea brandului pe piata.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv, corelat cu experienta si realizarile tale;
  • Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesional dinamic, orientat spre inovatie si performanta;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala, inclusiv acces la traininguri si cursuri de specializare;
  • Mediu de lucru colaborativ, intr-o echipa motivata si dedicata succesului clientilor.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Marketing Manager
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti