Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
V

Mecanic Mentenanta

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Vrancart Recycling
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Locatie & Tipul Jobului:
Vrancea | Program Full Time
Descriere:

CANDIDAT IDEAL
Are studii medii ( profil tehnic- mecanic) si cunostinte temeinice de specialitate;
Are pasiune pentru reparatii;
Are experienta de minim 2 ani in mediul industrial pe parte mecanica;
Este dispus la dezvoltare profesionala si personala continua si la noi provocari;
Detine bune abilitati: de communicare, de lucru in echipa, de organizare si atentie la detalii;
RESPONSABILITATI:
Asigura intretinerea tuturor utilajelor , cat si pe cele de intretinere preventiva si predictiva a echipamentelor din dotare;
Asigura inlocuirea pieselor defecte;
Asigura reparatiile capitale ale utilajelor conform fiselor de mentenanta
Sustine procesul de productie, implincandu-se in timp util in rezolvarea problemelor aparute si propunand solutii eficiente;
Verifica starea de gresare a utilajelor si asigura pregatirea acestora pentru lucru;
Se ocupa de curatarea utilajelor.

Ce oferim noi?
- salariu atractiv si negociabil;
-bonuri de masa, valoare bon 30 lei/ zi lucrata;
-formare profesionala;
- bonus de performanta;
- prime Paste,Craciun;
- decontarea navetei;
- asigurare medicala asigurare de viata

Locul de munca este la Adjud

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Mecanic Mentenanta
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti