Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
C

Medic Medicina Muncii Examinare

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
CENTRUL MEDICAL UNIREA SRL
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
1 an
Descriere:

Descrierea jobului

Medicina extraordinara incepe cu medicii nostri, care prin profesionalism si empatie, au grija sa le ofere pacientilor ingrijire la cele mai inalte standarde.

Daca vrei sa faci si tu parte dintr-o echipa medicala de elita, te asteptam in locatiile REGINA MARIA pentru postul de Medic Medicina Muncii Examinare.

Sa iti descriem pe scurt rolul:

  • Vei examina corect pacientii si vei oferi servicii medicale de calitate;
  • Vei completa documentatia privind examinarea pacientilor;
  • Vei ajuta la educarea medicala a pacientului pentru a preveni impreuna aparitia bolilor/accidentelor.

Iata ce ne dorim de la viitorul nostru coleg:

  • Sa fie Medic Rezident, Medic Medicina Generala (cu competente limitate) sau Medic Specialist;
  • Sa detina Certificat de membru de la Colegiul Medicilor și Asigurare Malpraxis valabile;
  • Sa detina excelente abilități de comunicare, empatie si orientare spre nevoile pacientului,
  • Sa fie pozitiv, prompt în realizarea sarcinilor, colaborativ, proactive si implicat;
  • Sa detina cunoștinte de Microsoft Office la nivel mediu.

Alaturi de noi te poti bucura de multiple beneficii*:

  • Traininguri de specialitate si program de inductie;
  • Acces la cursuri si programe de integrare;
  • Posibilitati de promovare in cadrul echipei sau in alte departamente;
  • Abonament de servicii medicale si reduceri la partenerii Regina Maria;
  • Abonament gratuit la Bookster si reducere la abonamentul fitness;
  • Tichete de masa;
  • Zile de concediu suplimentare de ziua ta de nastere si pentru fiecare an petrecut in companie.

*Valabile doar pentru contractele individuale de muncă cu funcție de bază. Pentru variantele de colaborare PFA sau backup se va acorda tarif orar sau schemă variabilă.

Povestile de succes au intotdeauna in spate oameni pasionati de a construi, iar alaturi de noi sunt cei mai buni. Intr-o lume dinamica si intr-o continua schimbare, daca printre valorile tale se numara invatarea continua, grija, integritatea si capacitatea de a munci pentru un scop comun, atunci aici vei gasi inspiratia sa construiesti alaturi de noi un sistem medical performant si uman, cu impact in viata oamenilor.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Medic Medicina Muncii Examinare
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti