Abonare alerta locuri noi de munca

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
I

Merchandiser - Modern Trade - Bucuresti

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
INTERBRANDS ORBICO S.R.L.
Industrie:
IT si telecomunicatii
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

  • Studii medii finalizate;
  • Orientarea spre consumator;
  • Capacitate de comunicare si relationare;
  • Abilitati de vanzare si negociere;
  • Abilitati numerice;
  • Spirit de initiativa;

Descrierea jobului

- Sa asigure aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele CLIENTULUI existente in depozitele magazinului;
- Sa asigure stocul optim de marfa pentru clienti si dezvolta relatiile cu acestia (evitare situatii OOS);
- Sa verifice aranjarea produselor in raft in scopul unei bune prezentari a marfii, iar daca intampina greutati sa informeze seful de raion si apoi seful direct;
- Sa verifice termenele de valabilitate ale produselor si sa le expuna in functie de termene (FIFO);
- Sa controleze zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre pretul produsului expus spre vanzare si eticheta magazinului;
- Sa informeze seful direct de evolutia sortimentala si a pretului produselor similare furnizate de firme concurente;
- Sa asigure o legatura permanenta cu seful direct, in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile “fara stoc” sau “suprastoc”.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Merchandiser - Modern Trade - Bucuresti
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti