Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
C

Office assistant- student

Adaugat: 1 lună în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Centrul de meditatii si dezvoltare personala
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Part Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Centrul de meditatii si dezvoltare personala ofera servicii de meditatii elevilor claselor V-XII la majoritatea materiilor scolare. Ne adresam si absolventilor din anii anteriori care nu au promovat examenul de bacalaureat. Lucram cu drag pentru a sprijini indeplinirea oricarui obiectiv scolar, fie ca acesta reprezinta asimilarea materiei scolare, promovarea unor examene, corigente, sau pregatirea pentru examene de diferenta.

Cerinte

Tu trebuie să:

• Dai dovadă de implicare;

• Gestionezi cu seriozitate atribuțiile specifice postului;

• Ești o persoană bine organizată, capabilă să urmeze un set de proceduri la care ai acces permanent , elaborat tocmai pentru a-ți servi ca instrument ajutător;

• Cunoști foarte bine normele actuale ale limbii române;

• Ai cunoștințe de bază ale pachetului Microsoft Office;

• Ai o atitudine pozitivă și ești deschis/ă la comunicare constructivă;

• Îți dorești dezvoltarea unor skill-uri valoroase, precum ascultarea activă, managementul resurselor umane și al timpului, abilitatea de a soluționa într-un mod eficient provocările.

Responsabilitati

Responsabilități:

Ca parte din echipa noastră vei avea următoarele responsabilități:

• Monitorizarea e-mailurilor, rezolvarea sarcinilor primite și transmiterea răspunsurilor, după caz;

• Recepționarea apelurilor telefonice;

• Pregătirea, transmiterea și ulterior preluarea documentelor aferente noilor colaborări;

• Menținerea evidenței documentelor și ordinea acestora;

• Încasarea onorariilor de la beneficiarii activi;

• Întocmirea actelor de contabilitate primară la fiecare început de lună;

• Realizarea de modificări în ceea ce privește orarul ședințelor de meditații, printr-o platformă dedicată;

• Programarea întalnirilor la solicitarea Managerului;

• Soluționarea eficientă a diverselor situații neașteptate care pot apărea.

Alte informatii

Beneficii:

• În primele 3 luni vei avea parte de coordonarea noastră și îți vom pune la dispoziție resursele de care ai nevoie pentru a-ți desfășura activitatea;

• Responsabilitățile îndeplinite în mod corespunzător sunt apreciate si răsplătite din punct de vedere financiar;

• Pachetul salarial se discută la interviu și include salariu de bază + tichete de masă;

• Programul este unul part-time, in timpul anului școlar se lucrează în două schimburi și este structurat astfel:

O săptămână se lucrează în zilele de Luni, Miercuri și Joi: 9.00 – 13.30, Sâmbătă: 9.00 – 17.00

Săptămâna următoare: Luni – Vineri 14.30 – 19.00.

Din punct de vedere al flexibilității, se pot realiza anumite modificări cu acordul Managerului.

• Abonament METROREX + STB decontat;

• Abonament IMM Plus – Rețeaua de Sănătate Privată Regina Maria;

• Mare parte din sarcini se rezolvă într-un soft ușor de utilizat și nu necesită cunoștințe anterioare;

• Loc de lucru plăcut și liniștit, dotat cu echipament specific activității de birou;

• Lucrăm cu oameni de calitate și punem accent pe abilitățile acestora.

Învățăm unii de la alții și unii din greșelile altora, dar nu ne place să facem aceeași greșeală de două ori.

Acesta NU este un job de vacanță! Căutăm pe cineva pe termen lung!

Sunt luate în calcul doar CV-urile din care rezultă calitatea de student în prezent. E obligatorie completarea interviului online.

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Office assistant- student
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti