Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
E

Operator Depozit / Lucrator Depozit In Incinta Radox

Adaugat: 3 zile în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Eiluminat
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Locatie & Tipul Jobului:
Sector 6 | Program Full Time
Descriere:

Cerințe:
Cunoștințe de ambalare si impachetare colete
Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic;
Experiență diversă de lucru în depozit (ambalare, manipulare, coletărie, aranjare marfă la raft); Colete usoare, in media 8-10kg per colet.
Abilități bune de comunicare și de lucru în echipă;

Responsabilități:
Pregătirea coletelor zilnice, conform comenzilor procesate
Pregătirea comenzilor și asigurarea livrării acestora la timp;
Comunicarea cu colegii și supervizorii pentru a asigura o eficiență maximă în depozit;

Beneficii:
Salariu competitiv și beneficii suplimentare;
Venitul lunar intre 3000 si 3500 lei net;
Dacă sunteți o persoană motivată, cu experiență în depozitare și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică și plină de energie, vă rugăm să aplicați pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Locatie: Sector 6, Bulevardul Timisoara numarul 80, incinta Radox, firma Power Led.

Program de lucru de Luni-vineri de la noua la optsprezece, 1 ora pauza.

Pentru detalii sunati la numarul din anunt.

Domeniul de activitate este cel al comercializarii corpurilor de iluminat.

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Operator Depozit / Lucrator Depozit In Incinta Radox
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti