Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

Operator depozit

Companie Verificata

Adaugat: 4 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
SFC ENERGY POWER S.R.L.
Industrie:
Productie si depozitare
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 336 salarii introduse in Salario: 2.868 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Cluj-Napoca | Program Full Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Candidatul ideal

Căutăm un nou coleg orientat spre găsire de soliții și atenție la detalii, care să se alăture echipei SFC Cluj pe poziția de Operator depozit. Rolul tău va fi acela de a sprijini activitatea din cadrul companiei, prin participarea la activitățile de logistică și depozitare.

Ești persoana pe care o căutăm dacă ai:

  • Studii medii încheiate;
  • Disponibitatea pentru efort fizic moderat;
  • Mod de lucru atent, independent, dar și în echipă, abilitatea de a jongla între sarcini, adaptabilitate;
  • Experiență în utilizarea MS-Office, Word și Excel;
  • Experiență anterioară în logistică/sau depozitare;
  • Experiență în utilizarea sistemelor de planificare a resurselor întreprinderii, de preferință WMS și SAP;
  • Autorizație ISCIR pentru utilizarea stivuitorului și a transpaletei (reprezintă un avantaj)
  • Abilități de comunicare vorbită și în scris în limba engleză – nivel mediu (reprezintă un avantaj).

Descrierea jobului

Ce responsabilități vei avea:

  • Recepția mărfurilor;
  • Redirecționarea livrărilor către inspecția de calitate;
  • Reambalarea și depozitarea pieselor brute în containere și locații de depozitare predefinite;
  • Ridicarea pieselor din depozit pentru comenzile de producție, conform listelor de piese;
  • Sprijinirea colegilor din producție prin furnizarea de piese brute;
  • Împachetarea produselor finale, inclusiv accesoriile aferente comenzii;
  • Organizarea depozitului intern, depozitarea și expedierea bateriilor pentru produse și gestionarea depozitului de materiale periculoase;
  • Susținerea proceselor prin verificarea facturilor de transport;
  • Menținerea la zi a bazei de date.

În schimb, noi îți vom aprecia munca și te vom răsplăti cu:
✔️ Bonusuri de Crăciun, Paște și zi de naștere;
✔️ Tichete de masă în valoare de 40 RON/zi;
✔️ Asigurare privată de sănătate;
✔️ Decontare transport;
✔️ Fructe și cafea la sediul companiei;
✔️ Bookster;
✔️ Mediu internațional de lucru, cu echipe din România, Olanda și Germania;
✔️ Oportunitatea de a face parte dintr-o companie în plină expansiune, care încurajează libertatea/ independența, creșterea personală și profesională;
✔️ Echilibru excelent între viața profesională și viața privată, cu operare doar într-un singur schimb;

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Operator depozit
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti