Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
H

Operator Facturare

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Hr
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 377 salarii introduse in Salario: 3.170 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Sector 3 | Program Full Time
Descriere:

OPERATOR FACTURARE in soft ERP

Esti in cautarea unei oportunitati de cariera in domeniul facturarii si esti pasionat de utilizarea sistemelor ERP? Atunci aceasta pozitie de OPERATOR FACTURARE in soft ERP ar putea fi potrivita pentru tine!

Ca OPERATOR FACTURARE in soft ERP, vei fi responsabil de gestionarea eficienta a procesului de facturare folosind un sistem ERP specializat. Vei colabora strans cu departamentele interne pentru a asigura acuratetea datelor si respectarea termenelor de facturare. De asemenea, vei avea oportunitatea de a identifica si implementa imbunatatiri ale proceselor existente pentru a optimiza fluxul de lucru.

Principalele responsabilitati ale unui OPERATOR FACTURARE in soft ERP includ:

Introducerea corecta a datelor de facturare in sistemul ERP
Verificarea si reconcilierea informatiilor financiare
Comunicarea eficienta cu departamentele interne pentru clarificari si corectii
Asigurarea conformitatii cu politicile si procedurile companiei
Generarea rapoartelor periodice legate de activitatea de facturare
Pentru a reusi in aceasta pozitie, este important sa ai cunostinte solide de facturare si sa fii familiarizat cu utilizarea sistemelor ERP. Abilitatile excelente de comunicare si atentia la detalii sunt, de asemenea, esentiale pentru a asigura un proces de facturare eficient si fara erori.

Beneficiile de a lucra ca OPERATOR FACTURARE in soft ERP includ posibilitatea de a dobandi experienta practica in utilizarea unui sistem ERP, dezvoltarea abilitatilor analitice si de rezolvare a problemelor, precum si colaborarea cu o echipa dinamica si profesionista.

Daca esti o persoana organizata, atenta la detalii si iti doresti sa-ti construiesti o cariera in domeniul facturarii, aplica acum pentru pozitia de OPERATOR FACTURARE in soft ERP si alatura-te echipei noastre!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Operator Facturare
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti