Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
U

Operator introducere date/Contabilitate primara

Adaugat: 1 lună în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Unic Brands
Functia Jobului:
Contabilitate, audit & finante
Industrie:
Bancar, finante si asigurari
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Înființată in anul 2009, societatea Unic Brands deține dreptul exclusiv de a opera magazinele monobrand Guess si Liu Jo pe teritoriul României.

Cerinte

• Studii medii/superioare (de preferat în domeniul economic sau IT).

• Experiență anterioară în operare date și/ sau contabilitate primară ︀︊︈︎︋︁︌︉︂︆︄︅︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎constituie un avantaj.

• Cunoștințe solide de utilizare a programelor MS Office (Excel, Word).

• Atenție la detalii și precizie în execuție.

• Capacitate de a lucra independent și în echipă.

• Abilități bune de comunicare și organizare.

Responsabilitati

• Introducerea și actualizarea datelor în sistemul ERP (Socrate).

• Import facturi din sistemul ERP în Saga prin respectarea procedurii.

• Întocmirea diverselor situații pentru contabilitate din sistemul de gestiune.

• Incarcare facturi in E-Factura.

• Verificarea și reconcilierea documentelor contabile.

• Introducerea și gestionarea facturilor de achiziție pentru obiectele de inventar, consumabile și marfă, dar și a altor documente financiare.

• Operarea bonurilor de consum în sistemul ERP pe baza situațiilor primite si operarea lor in SAGA.

• Pregătirea rapoartelor de contabile primare.

• Asigurarea corectitudinii și completitudinii datelor introduse.

• Colaborarea cu celelalte departamentul de contabilitate pentru a colecta și verifica informațiile necesare.

Alte informatii

Beneficii:

• Pachet salarial competitiv.

• Oportunități de dezvoltare profesională.

• Mediu de lucru dinamic și prietenos.

• Traininguri de specialitate.

Descrierea companiei

Înființată in anul 2009, societatea Unic Brands deține dreptul exclusiv de a opera magazinele monobrand Guess, Liu Jo si Stefanel pe teritoriul României.

Magazinele Guess sunt deschise in momentul de fata in București (Băneasa Mall, Promenada Mall, Mega Mall, Fashion House Outlet Militari si Fashion House Outlet Pallady), in Constanta (City Park), in Cluj Napoca (Iulius Mall), Timișoara (Iulius Mall), Iași (Palas Mall), Brasov (Afi Brașov) si Sibiu (Promenada Mall). Magazinele Liu Jo sunt deschise in momentul de fata in București (Baneasa Shopping City, Promenada Mall, Fashion House Outlet - Militari), Iași (Palas Mall), Cluj Napoca (Iulius Mall) si Timișoara (Iulius Mall). Magazinele Stefanel sunt deschise in momentul de fata de Bucuresti (Baneasa Mall) si Brașov (Afi Brașov).

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Operator introducere date/Contabilitate primara
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti