Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
D

Operator receptie marfa librarie

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
DIRECT CLIENT SERVICES SRL
Industrie:
Retail, moda si bunuri de larg consum
Locatie & Tipul Jobului:
Timisoara | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Căutăm pe cineva bucuros ca librăria să aibă zi de zi toate noutățile și produsele dorite de clienți pe raft.
O persoană energică, organizată și orientată spre calitate, cu îndemânare, simț practic și atenție distributivă.
Căutăm pe cineva căruia ii place să lucreze în echipă și care se simte bine când îi ajută pe ceilalți.
Cineva care are cunoștințe minime de prelucrare electronică a datelor cu scanner.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Preiei cutiile cu mărfuri.
Verifici și recepționezi mărfurile pe baza documentelor de livrare.
Repartizezi și ordonezi mărfurile în spațiile special alocate.
Colectezi mărfurile solicitate retur sau transfer și le așezi în cutii.
Emiți documentele corespunzătoare.
Participi la inventarierea mărfurilor din gestiune.
Îți ajuți colegii în diverse activități din librărie.

Beneficii:
Nivelul de salarizare variază în funcție de abilitățile și experiența ta.
Tichete de masă
Tichete cadou și tichete culturale la evenimentele speciale (conform legislației în vigoare)
Decont de transport.
Bonus în funcție de realizarea targetului lunar de vânzări.
Asigurare medicală privată după împlinirea a 6 luni în organizație
Buget de beneficii flexibile pe care il poți cheltui după cum dorești: pensii private, cursuri limbi străine, carduri cadou, abonamente sport, activități culturale recreative
Zi liberă pentru ziua de naștere
Zile libere suplimentare în funcție de vechimea în companie
Discount special la toate cumpărăturile din Cărturești.

Și ceva în plus:
Ai parte de training dedicat din prima zi, participi la Școala de Librari și la workshop-uri de dezvoltare personală, ai invitații la conferințe, concerte sau alte evenimente culturale. Ești mereu la curent cu noutățile din domeniu & cunoști oameni interesanți și personalități din lumea culturală.
Te poți implica în proiecte interdepartamentale și îți poți vedea ideile implementate în librării.
Poți călători în țară în cadrul schimburilor de experiență între librăriile din rețea.
Ai cei mai cool colegi, iar extensia biroului tău este o librărie întreagă.

Dacă pe tine te căutam, dă-ne un semn! De-abia așteptăm să te întâlnim!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Operator receptie marfa librarie
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti