Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
M

Operatori Productie Fabrica Materiale Constructii Oradea

Adaugat: 2 zile în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Mgm Recruitment
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Locatie & Tipul Jobului:
Oradea | Program Full Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Cautam Operatori productie pentru unul din clientii nostri, cel mai important producator roman de materiale de constructii, finisaje, termosisteme, vopsele lavabile, tencuieli decorative, schele, echipamente.

Locatie: Oradea

Program de lucru: Se lucreaza in trei schimburi, 8h pe zi de luni pana vineri

Responsabilitati:
Coordoneaza activitatea de productie aferenta schimbului pe care il conduce
Verifica alimentarea cu materii prime vrac, respectiv aditivi chimici, descarcarea si depozitatea lor corespunzatoare
Supravegheaza fluxul de productie si verifica modul de inscriptionar si infoliere a produselor finite
Urmareste și coordoneaza procesul de paletizare și ambalare a produselor finite
Participa la operațiunile de curațare, intreținere și mentenanța a utilajelor
Il informeaza pe superiorul direct cu privire la orice abatere sau probleme aparute in activitatiile pe care le efectueaza

Cerinte:
Minim studii medii
Cunostinte operare PC
Disponibilitate de a lucra in schimburi
Experienta anterioara in domeniul utilajelor de productie nu este necesara dar reprezinta un avantaj
Bune abilitati de comunicare, organizare, coordonare
Responsabilitate si corectitudine
Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional

Beneficii:
Salariu: 3300 - 3500 lei net
Bonuri de masa 40 lei zi
Bonus variabil: 10% lei brut luna, acordat lunar, in functie de nivelul de realizare a obiectivelor de performanta individuale si la nivel de fabrica
Spor de noapte
Prime de Paste si de Craciun
Prima de vacanta
Abonament servicii medicale

Va rugam sa includeti urmatoarea clauza in CV-ul dvs. (sau in alte documente de cerere ori intri intr-un mesaj adresat noua): Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale continute in documentele trimise catre MGM Recruitment SRL, pentru scopurile necesare desfasurarii procesului de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016 679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR). Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Daca doriți sa luam in considerare candidatura dvs. si in viitoarele recrutari, va rugam sa includeti si o clauza suplimentara cu urmatorul continut: Consimt la prelucrarea datelor mele personale continute în documentele trimise catre MGM Recruitment SRL si ca aceasta sa implementeze viitoare procese de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016 679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR). Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Operatori Productie Fabrica Materiale Constructii Oradea
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti