Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
I

Operatori Reglori-dumbravita

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Ihm
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Locatie & Tipul Jobului:
Dumbravita | Program Full Time
Descriere:

Recrutam Operatori Reglori in Dumbravita pentru unul din clientii nostri, lider mondial in producția de conectori și senzori.
Program de lucru: 3 schimburi

Responsabilități:

-Opereaza si intretine presele de injectie;
-Inspectează vizual produsul matritat care este produs pentru a se asigura ca acesta corespunde cerintelor specificate conform planului de inspectie a calitatii si al cartii de matrita;
-Ambaleaza produsul finalizat conform procesului de ambalare specificat;
-Completeaza documentatia necesara pentru a raporta productia, materialele inutilizabile, problemele si aspectele legate de echipament si raportarea muncii;
-Umplerea containerelor si etichetarea produselor;
- Mutarea produsului de la un proces la altul;
-Incarcarea si descarcarea componentelor in si din matrite (in functie de automatizarea masinii).

Cerinte:

- Studii liceale profil mecanic;
- Cunoasterea defectelor de injectie, eliminarea defectelor de injectie;
- Intretinerea si schimbarea matritelor;
- Bune abilitati de comunicare, de organizare si gestionare eficienta a timpului si resurselor;
- Experienta de minim 5 ani ca si reglor mase plastice matrite.

Beneficii:

- Salariu de 8611 brut;
- Bonus lunar de performanță de 15% din salariul lunar;
- Al 13-lea salariu;
- Tichete de masă 35 lei zi lucrata;
- Bonus de Paste si Craciun in valoare de 500 de lei fiecare.

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Operatori Reglori-dumbravita
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti