Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
G

Part Time Front Desk Officer (Pipera)

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
GENESIS FM SRL
Industrie:
Imobiliare si managementul proprietatilor
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Part Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Ce cautam?
Persoane cu abilitati de organizare, dinamice, responsabile carora sa le placa sa lucreze in echipa, cu o atitudine pozitiva și proactiva!
Daca te-ai recunoscut in descriere, trimite-ne aplicația ta!

Ce ne dorim de la noile colege?
• Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat;
• Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa;
• Cunostinte MS Office -Word, Excel, Power Point, Outlook, la nivel mediu;
• Cunostinte cu privire la utilizarea echipamentelor de birou: copiator, imprimanta;
• Abilitati excelente de relationare profesionala, sa fie orientat catre client;
• Capacitate de gestionare eficienta a timpului si de prioritizare a task-urilor in functie de gradul de importanta si urgenta;
• Capacitate de adaptare la un mediu dinamic si intreprinzator, sa aiba deschidere sa invețe lucruri noi;
• Un minimum de experiența pe o pozitie similara - constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Raspunde de respectarea procedurilor de acces in cladire;
• Gestioneaza corespondenta sosita pentru clientii cladirii;
• Supravegheaza permanent accesul salariatilor si a vizitatorilor in cladire;
• Ofera informatii catre clienti si vizitatori;
• Rezolva reclamatiile clientilor / vizitatorilor sau le redirectioneaza catre superiorii ierarhici;
• Promoveaza imaginea organizatiei;
• Intocmeste documentele de evidenta si raportare a activitatii;
• Se asigura de mentinerea curateniei in receptii;
• Informeaza superiorul despre situatiile speciale aparute in cladire;
• Centralizeaza si intocmeste rapoarte pe care le comunica Managerului de Parc, privind activitatea cladirii (incidente, cereri clienti, propuneri, sesizari, etc);
• Asigura suport colegilor atunci când este solicitat, fără să isi neglijeze responsabilităţile proprii;

Locatia: Novo Park (la 5 minute de statia de metrou Pipera)

Beneficii:
- Salariu net - 2100 Lei;
- Program: Luni-Vineri in ture: 8:00 - 13:00 / 13:00 - 18:00 (5h/zi);
- Contract de munca pe durata nedeterminata;
- Tichete de masa in valoare de 30 lei/tichet;
- Abonament medical la clinica privata;
- Prime de Paste & Craciun.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Part Time Front Desk Officer (Pipera)
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti