Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
A

Project Manager Fotovoltaice

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Ascent Group Arad
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Locatie & Tipul Jobului:
Arad | Program Full Time
Descriere:

Recrutăm Project manager în București pentru o companie cu experiență la nivel global în construirea și furnizarea sistemelor de energie electrică.

Responsabilități:
Analiza pieței, cercetarea preliminară, evaluarea proiectelor de energie solară și eoliană de peste mări
Colectarea informațiilor despre proiect, dezvoltarea planului programului de investiții vizat și a strategiei de negociere
Participă la evaluarea proiectului, evalează investițiile și alte lucrări, condițiile limită ale proiectului, analiza riscurilor
Se asigură că veniturile proiectului, riscul și alte elemente să îndeplinească cerințele companiei
Menține relația cu partenerii locali, departamentele de energie și gestionare, companiile de rețele electrice și unitățile de construcție
Cooperează în vederea finanțării proiectului.

Candidatul ideal:
Diplomă de licenţă în inginerie electrică energetică instalaţii
Minim 5 ani de experiență de preferat în indudstria de energie electrică
Cunoștințe de limba engleză - nivel avansat
Cunoștințe de limbă rusă, franceză, italiană - de preferat
Experiență cu procesul de investiții și dezvoltare a proiectelor, cu relațiile publice guvernamentale
Experiență în colectarea de informații, negociere în afaceri, planificarea afacerii și controlul riscurilor
Buna cunoaștere a domeniului energiilor regenerabile și în special a domeniului fotovoltaic
Familiarizat cu standardele naționale, locale și industriale legate de proiectarea sistemelor fotovoltaice

Se oferă:
Salariu motivant în funcție de experiență
Tichete de masă 40 lei zi lucratoare
Bonusuri în funcție de performanță

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Project Manager Fotovoltaice
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti