Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
I

Project Manager - proiecte industriale complexe

Companie Verificata

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
IMSAT SA
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Senior
Vechime:
6 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Suntem în căutarea unui Manager Proiect dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, orientată către rezultate și cu abilități excelente de comunicare, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Ce căutăm:

Experiență anterioară în gestionarea proiectelor și coordonarea echipelor, preferabil proiecte industriale complexe ce presupun proiectare si montaj mecanic si structuri, dar si inginerie de proces.
Facultate absolvita in domeniul mecanic sau similar
Abilități excelente de planificare și organizare;
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a prioritiza sarcinile eficient;
Excelente abilități de comunicare și negociere;
Flexibilitate și adaptabilitate la schimbare;
Cunoștințe solide de limbă engleză

Dacă ești o persoană proactivă, cu o atitudine pozitivă și dornică să se dezvolte într-un mediu dinamic, te încurajăm să aplici pentru poziția de Manager Proiect. Oferim oportunități de creștere profesională, un mediu de lucru stimulant și provocări care să-ți pună în valoare abilitățile.

Descrierea jobului

Pozitia este in Bucuresti si raporteaza Directorului de divizie..

Ce vei face:

Planifici, organizezi și supraveghezi proiectele de la început până la final; participi inclusiv la activitatea de ofertare
Colaborezi strâns cu membrii echipei pentru a asigura respectarea termenelor și alocarea eficientă a resurselor;
Identifici riscurile potențiale și propui soluții pentru a menține proiectul in parametrii stabiliti
Monitorizezi progresul proiectului și raportezi regulat stadiul acestuia catre parțile interesate.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Se ofera un mediu de lucru profesionist, un pachet salarial motivant si posibilitati de dezvoltare a carierei functie de performantele obtinute, expunere internationala, etc.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Project Manager - proiecte industriale complexe
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti