Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
L

Property Manager in Real Estate

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
Loreco Investments S.R.L.
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Balotesti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate, de preferat în domeniul tehnic sau în domeniile inginerie, economic, administrarea afacerilor, marketing sau construcții civile;
  • Disponibilitate pentru situații de urgență, seriozitate, flexibilitate, punctualitate, aspect îngrijit, profesionalism, abilități tehnice, abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții și partenerii;
  • Interes pentru dezvoltare și învățare permanentă
  • Cunoștințele în domeniul property management & facility management constituie un avantaj;
  • Găsirea de soluții eficiente pentru o varietate de probleme existente și potențiale;
  • Excelentă capacitate de luare a deciziilor; capacitate de a lucra în mod independent
  • Experiență minimă necesară: 2-3 ani de experiență în muncă, experiența în domeniu constituie un avantaj
  • Posesor permis de conducere - categoria B;
  • Limba engleză

Descrierea jobului

  • Gestionează și coordonează activitățile de mentenanță a clădirilor și a tuturor spațiilor aflate în proprietatea dezvoltatorului. Sesizează necesitatea unor reparații și urmărește efecturarea lor.
  • Raportează către Managerul de Vânzări și Administratorul companiei orice abatere sau încălcare a Regulamentului de Ordine Interioară și a Contractului de Administrare. Implicare activă în remedierea problemelor ivite;
  • Centralizează și transmite consumul de utilități;
  • Întreținerea relațiilor cu rezidenții, clienții, constructorii și șefii de șantier;
  • Gestionează contractele cu terții, inclusiv HVAC, instalații sanitare, instalații electrice, furnizori de specialitate, etc.;
  • Colaborarea cu personalul de curățenie, pază și grădinărit în vederea asigurării bunei funcționări a complexului;
  • Gestionează aprovizionarea cu materiale necesare mentenanței complexului
  • Suport ocazional pentru echipa de vânzări - vizionări clienți - organizări evenimente.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Property Manager in Real Estate
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti