Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

COORDONATOR CALITATE / QUALITY ASSURANCE COORDINATOR

Companie Verificata

Adaugat: Azi

Aplica pe

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
SC PRESTIGE MOB SRL
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Industrie:
Productie si depozitare
Locatie & Tipul Jobului:
Balotesti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
5 ani
Descriere:

RESPONSABILITATI

  • Dezvolta și implementeaza procese, proceduri și politici de control al calității pentru a asigura că produsele sau serviciile îndeplinesc sau depășesc așteptările clienților.
  • Monitorizeaza și analizeaza datele legate de procesele de control al calității, identificând tendințele și formulând recomandări de îmbunătățire.
  • Conduce și gestioneaza o echipă de personal de control al calității, oferind îndrumare, îndrumare și sprijin după cum este necesar.
  • Comunica cu alte echipe, departamente și părți interesate pentru a se asigura că procesele de control al calității sunt aliniate cu obiectivele de afaceri.
  • Efectuează audituri de procese & produse, identificând zonele de îmbunătățire și formulând recomandări pentru acțiuni corective.
  • Colaboreaza cu furnizorii pentru a asigura că materiile prime și componentele îndeplinesc standardele de calitate stabilite.
  • Gestioneaza și menține documentația de control al calității, asigurând că toate înregistrările și rapoartele necesare sunt exacte și actualizate.
  • Instruieste membrii echipei cu privire la procesele, procedurile și politicile de control al calității, asigurând că acestia au cunoștințele și abilitățile necesare pentru a-și îndeplini sarcinile în mod eficient.
  • Participa în echipe cross-funcționale pentru a dezvolta și implementa noi produse sau servicii, asigurând că procesele de control al calității sunt integrate în procesul de dezvoltare.
  • Rămâne la curent cu tendințele din industrie și cele mai bune practici legate de controlul calității, împărtășind cunoștințe și perspective cu membrii echipei și părțile interesate.

ABILITATI

  • Abilități puternice de leadership, cu capacitatea de a motiva și inspira membrii echipei pentru atingerea obiectivelor de afaceri.
  • Abilități excelente de analiză, cu capacitatea de a analiza date și de a identifica tendințe.
  • Abilități puternice de comunicare, cu capacitatea de a comunica eficient cu membrii echipei și cu părțile interesate de la toate nivelurile.
  • Atenție la detalii, cu capacitatea de a identifica și rezolva problemele rapid și eficient.
  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor, cu capacitatea de a gândi creativ și de a dezvolta soluții inovatoare.
  • Excelente abilități organizatorice, cu capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini și priorități.
  • Cunoașterea proceselor, procedurilor și politicilor de control al calității.
  • Cunoașterea standardelor și reglementărilor relevante ale industriei mobilei / saltelelor & mobilierului tapitat reprezinta un avantaj.
  • Cunoștințe în Microsoft Office Suite (Word, Excel) și alte aplicații software relevante.

CALIFICARI

  • Bacalaureat obligatoriu, studiile superioare sau studii medii in domeniul textil/mobilier reprezinta un avantaj.
  • 5+ ani de experiență, experienta in domeniul calitatii constituie un avantaj.
  • Abilități puternice de conducere și management.
  • Excelente abilități analitice și de comunicare.
  • Cunoașterea proceselor și procedurilor de control al calității.
  • Cunoașterea standardelor și reglementărilor relevante ale industriei.
  • Cunoștințe în Microsoft Office Suite și alte aplicații software relevante.

BENEFICII

  • Tichete de masa.
  • Prime de sarbatori.
  • Decontare transport.
  • Team building.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: COORDONATOR CALITATE / QUALITY ASSURANCE COORDINATOR
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti