Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
C

Receptie clinica stomatologica

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
CRYSTAL DENTAL CLINIC S.R.L.
Industrie:
Sector public
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Crystal Dental Clinic, una dintre cele mai renumite clinici stomatologice din București, cauta personal de recepție dedicat si motivat pentru a se alătura echipei.
Candidatul ideal va fi o persoana energica, cu o atitudine pozitiva, care are abilitați excelente de comunicare si organizare.
Responsabilitățile includ asigurarea unei experiențe pozitive pentru pacienți, gestionarea programărilor si a dosarelor pacienților, precum si răspunsul la întrebări si apeluri telefonice.

Cerințe:

?Experiența anterioara in domeniul serviciilor medicale sau in serviciile pentru clienți este un avantaj
?Abilitați excelente de comunicare si organizare
?Persoana energica si cu o atitudine pozitiva
?Capacitatea de a lucra intr-un mediu activ si de a se adapta rapid la schimbări
?Abilități bune de utilizare a calculatorului si cunoștințe de baza despre programele de birou (Excell, word )

Descrierea jobului

Responsabilități:

✅Primirea pacienților cu o atitudine pozitiva si cu dorința de a le crea o experiența deosebita
✅Gestionarea programărilor pacienților si menținerea unui program zilnic precis
✅Administrarea digitală a dosarelor pacienților
✅Actualizarea fiselor pacienților cu informațiilor medicale si de contact precise
✅Răspunderea la întrebările pacienților si la apelurile telefonice
✅Asigurarea ca sala de așteptare a pacienților este ordonata, curată și primitoare

Beneficii:

❇️Oportunitatea de a lucra intr-una dintre cele mai renumite clinici stomatologice din București si de a dezvolta abilități in domeniul sănătății si al serviciilor pentru clienți
❇️Salariu competitiv si beneficii suplimentare
❇️Mediu de lucru plăcut si pozitiv, cu o echipa dedicata de profesioniști

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Receptie clinica stomatologica
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti