Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

Receptioner Pentru Sala De Fitnesscu Program Non-stop

Adaugat: 6 zile în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Sas Gym
Functia Jobului:
Meserii & servicii
Locatie & Tipul Jobului:
Sector 3 | Program Full Time
Descriere:

Căutăm un receptioner dinamic si dedicat pentru a se alătura echipei noastre ntr-o sal de fitness cu program non-stop. Dacă ai abilitati excelente de comunicare, acesta ar putea fi rolul perfect pentru tine!

Responsabilitati:
-Primirea cordiala a clientilor si oferirea unui serviciu de prima clasa
-Gestionarea apelurilor telefonice si a corespondentei
-Inregistrarea membrilor noi si gestionarea abonamentelor
-Asigurarea curateniei si ordinei in zona de receptie
-Oferirea informatiilor despre programele si facilitatile salli de fitness

Program de Lucru:
Lucru pe baz de rotatie: 2 zile de dimineata (12 ore fiecare), urmate de 2 zile libere, apoi 2 zile de noapte (12 ore fiecare), urmate de 2 zile libere.

Cerinte:
Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii sau al servicilor de receptie (preferabil) Abilitti excelente de comunicare si interactiune cu clientii Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic si la un ritm rapid
Atent la detalii si orientat către clienti
Disponibilitatea de a lucra în ture de 12 ore, inclusiv nopti si weekend-uri

Beneficii:
Salariu competitiv si oportunitati de crestere in cadrul companiei
Acces gratuit la facilitatile salii de fitness Mediu de lucru dinamic si prietenos

Dacă esti interesat s te alături echipei noastre entuziaste, te rugăm s trimiti CV-ul tău si o scurtă
scrisoare de intentie la adresa de email sau s aplici direct la numarul de telefon
Asteptăm cu nerăbdare s te cunoastem!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Receptioner Pentru Sala De Fitnesscu Program Non-stop
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti