Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
E

Receptioner / Receptionera

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
EMBLEMA RETAIL SOLUTIONS SRL
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

MBLEMA Retail Solutions este in cautarea unui nou coleg pentru postul de Receptioner / Receptionera pentru sediul din Bucuresti.
Daca te consideri o persoana sociabila, organizata, cu bune abilitati de comunicare si o prezenta de spirit si mai bine definite, dar si confortabila cu gestionarea situatiilor neprevazute, aplica acum, abia asteptam sa te cunoastem! ?
Noi putem la bataie un mediu de lucru placut si energic, cu multiple posibilitati de invatare si dezvoltare profesionala!

Profilul canditatului:

  1. Persoana organizata, sociabila, orientata catre client, cu bune abilitati dе comunicare cu o buna prezenta de spirit;
  2. Inteligenta si spontaneitate, persoana ordonata, placuta, comunicativa, adaptabila;
  3. Atentie concetrata si distributive;
  4. Seriozitate, punctualitate, corectitudine;
  5. Spirit dе echipa;
  6. Usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
  7. Comportament adecvat ( limbaj, verstimentatie, reguli dе politete );
  8. Cunostinte bune dе operare PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer.

Descrierea jobului

Atributii generale:

  • Primirea vizitatorilor si ghidarea lor in functie de motivul prezentarii la sediu;
  • Generarea comenzilor catre firma de curierat si predarea coletelor in conformitate;
  • Preluarea coletelor si distribuirea acestora in conformitate;
  • Actualizarea bazei de date cu informațiile necesare;
  • Asigurarea materialelor necesare desfășurării activității;
  • Asigurarea mentinerii curateniei in receptie si zonele adiacente;
  • Asigura suport colegilor atunci când este solicitat/a fără să isi neglijeze responsabilităţile proprii;
  • Redactarea comunicarilor standardizate catre mediul extern;
  • Asigurarea unei conduite conforme cu standardele sociale si cu imaginea brandului.

Beneficii:

  • Iti oferim un salariu competitiv ;
  • Actualizam periodic pachetele salariale in functie de performantele individuale;
  • Laptop si telefon la dispozitie;
  • Iti oferim posibilitatea de dezvoltare profesionala in interiorul companiei.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Receptioner / Receptionera
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti