Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
W

Receptionera Clinica Stomatologica

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
White Dent
Locatie & Tipul Jobului:
Sector 4 | Program Full Time
Descriere:

Clinica White Dent ,situata in sectorul 4 in zona Spitalului Budimex angajeaza receptionera medicala .Website :

Cerințe:

responsabilă, organizată ,calma , excelente abilitati de comunicare
aspect îngrijit, prezență plăcută
cunoștințe utilizare PC si aparatura de birou (imprimanta scanner)
capacitatea de a lucra în echipă.si de a face prompt fata situatiilor aparute
capacitate de analiza , atentie distributive
limba engleza constituie un avantaj

Responsabilități:

primeste pacienții si ofera suport pentru completarea fiselor medicale specifice
stabilește si inregistreaza in sistemul informatic programările
gestionează apelurile telefonice și solicitările primite prin e-mail sau social media
înregistrează informațiile necesare în fișa pacientului și arhivează documentele fizice
încasează contravaloarea serviciilor realizate în clinică (card,cash)
oferă informații despre serviciile și produsele noastre
preia și distribuie către destinatari pachetele și corespondența.
Program de lucru :
Luni ,joi,vineri : 13-21
Marti,miercuri : 9-17

Salariu : 3 500 -4 000 Ron net

Pentru a aplica va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Receptionera Clinica Stomatologica
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti