Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
A

Registrator Medical Receptionera Clinica

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Arch Kinetic Medical
Functia Jobului:
Administratie, personal administrativ
Locatie & Tipul Jobului:
Brasov | Program Full Time
Descriere:

Arch Kinetic Medical cauta regitrator medical .( www.kineto-brasov.ro )
Căutăm o registratoare medicala cu cel puțin 1 an de experiență pentru a se alătura tinerei echipe din Brasov.

Responsabilități:
- contacte telefonice;
- gestionarea corespondenței și a documentelor: primire, transmitere, înregistrare,
repartizare, arhivare;
- elaborarea și redactarea documentelor si rapoartelor solicitate;
- administrarea și verificarea contractelor cu clienții, a facturilor de la furnizori;
- asigurarea transmiterii documentelor coletelor prin posta, curier, fax, Email;
- menținerea relației cu furnizorii de servicii;
- menținerea necesarului de consumabile;
- suportul administrativ pentru celelalte departamente;
- program de lucru, 8h zi .

Cerințe:
- studii medii sau superioare finalizate;
- experiență minim 1 an pe un post similar;
- cunoștințe operare PC în aplicații de tip Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
- claritate si coerență în exprimarea scrisă si verbală;
- cunoștințe limbă engleză nivel conversațional;
- atenție distributivă, gândire ordonată, atentă la detalii;
- abilități de comunicare foarte bune, negociere, planificare;
- simt de răspundere dezvoltat, atitudine pozitiva si spirit de echipa;
- persoană activă, implicată, orientată spre rezultate;
- persoană cu dorință de muncă, dinamică, foarte organizată, serioasă;
- confidențialitate, empatie;

Beneficii:
Mediu de lucru stimulativ și colaborativ.
Pachet salarial competitiv în funcție de experiență.
Oportunitatea integrării într-un mediu excelent pentru desfășurarea activității, un spațiu de lucru elegant, nou si ultramodern;
Acces la serviciile Arch Kinetic Medical , conform politicii interne;

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Registrator Medical Receptionera Clinica
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti