Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
T

Reprezentant de Vanzari B2B - Transilvania Marketing

Companie Verificata

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
TRANSYLVANIA MARKETING LTD S.R.L.
Industrie:
Publicitate, media si comunicare
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
2 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Transilvania Marketing este specializată în furnizarea de servicii de Pay Per Click pe Facebook și Google și dezvoltare de soluții avansate eCommerce pentru persoanele juridice din Romania și din Spațiul Economic European. Misiunea noastră este de a elabora strategii digitale personalizate, destinată să stimuleze creșterea și a asigura succesul clientilor nostri într-un mediu online dinamic și în continuă evoluție.

Despre Rol:
Datorită extinderii noastre continue, căutăm un Reprezentant de Vânzări B2B ambițios și orientat spre rezultate, pentru a se alătura echipei noastre din București. Persoana selectată va avea responsabilitatea de a dezvolta relațiile existente și de a explora și capta noi oportunități de afaceri.

Responsabilități Cheie:

Coordonare și Conducere Întâlniri Video: În această poziție, veți coordona și conduce întâlnirile video cu potențiali clienți identificați de echipa noastră de prospectare.
Analiză și Strategie eCommerce: Veți efectua analize eCommerce meticuloase, identificând nevoile și cerințele specifice ale clienților și propunând strategii de optimizare corespunzătoare.
Negociere și Încheiere Contracte: Veți prezenta și negocia ofertele adaptate nevoilor clienților, utilizând tactici de persuasiune avansate și tehnici de vânzări consultative, având ca scop final încheierea de contracte.
Urmărire și Comunicare: Veți menține un dialog constant și constructiv cu clienții potențiali, aplicând metode de follow-up eficiente pentru a vă asigura că oportunitățile nu rămân neexploatate.

Descrierea jobului

Beneficii și Remunerație:

Salariu și Comision: Pachet salarial competitiv, compus din salariu fix și comisioane atractive pentru fiecare contract încheiat.
Dezvoltare Profesională: Acces la oportunități de dezvoltare profesională continuă, traininguri specializate și documentație de înaltă calitate în domeniul marketingului digital.

Calificări și Competențe Necesare:

Experiență demonstrată în vânzări B2B și abilități solide de negociere și comunicare interpersonală.
Un interes profund și o dorință de a aprofunda cunoștințele despre mecanismele, metricile și analizele esențiale ale afacerilor online.
Proactivitate, determinare și o orientare strategică spre obținerea de rezultate.
Cunoașterea avansată a limbii engleze constituie un avantaj.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Reprezentant de Vanzari B2B - Transilvania Marketing
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti