Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
A

Reprezentant vanzari Algabeth

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
ALGABETH COM
Descriere:

Candidatul ideal

Ești pasionat de vânzări și dorești să te alături unei echipe dinamice și plină de energie?
Ai o abilitate naturală de a interacționa cu clienții și de a le oferi soluții personalizate?
Dacă da, atunci te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Ne marim echipa de vanzari si dorim sa acoperim urmatoarele zone:

Sales Representative pentru Zona 5 de distributie:
- Zona 5 cuprinde judetele Salaj/Bistrita Nasaud/Cluj
-candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in judetul Salaj sau Bistrita Nasaud

Sales Representative pentru Zona 7 de distributie:
- Zona 7 cuprinde judetele Mures/ Harghita/ Covasna/ Brasov
-candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in judetele Harghita sau Brasov pentru o acoperire eficienta a zonei

Sales Representative pentru Zona 11 de distributie:
- Zona 11 cuprinde judetele Galati/Braila/Vaslui/Vrancea/Tulcea
-candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in judetele Galati sau Braila pentru o acoperire eficienta a zonei

Descrierea jobului

Descriere job
Te invitam sa aplici daca ești în căutarea unei oportunități de carieră unde poți să te dezvolți și să ai un impact pozitiv.

Pe scurt, acestea vor fi task-urile tale:
Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri
Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a le oferi soluții adaptate nevoilor lor
Promovarea activă a produselor și serviciilor companiei
Negocierea și încheierea contractelor cu clienții

Beneficii:
Pachetul salarial include salariu net, tichete de masă, bonus lunar variabil în funcție de cifra de afaceri încasată și bonus trimestrial de performanță conform grilei existente.
Beneficii suplimentare: prime Paște/Crăciun, tichete cadou pentru diverse ocazii și campania "Ghiozdanul Algabeth", care presupune o sumă cadou pentru copiii minori, acordată anual în luna septembrie.

Iti punem la dispozitie mașină de serviciu, telefon și laptop pentru a-ți desfasura activitatea.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Reprezentant vanzari Algabeth
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti