Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
M

Reprezentant Vanzari B2B

Companie Verificata

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
MATECO S.R.L.
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Oradea | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Ești pregătit să urci la înălțime – nu doar la propriu, ci și în cariera ta? Echipa noastră își caută un nou membru și credem că TU ai putea fi cel pe care îl căutăm!
La noi, fiecare zi reprezintă șansa de a face lucruri extraordinare. Nu ne limităm doar la închirierea echipamentelor pentru acces și lucru la înălțime – ne dedicăm să ducem totul la nivelul următor!

Ce căutăm la viitorul nostru coleg?

  • Ești un negociator înnăscut și îți place să vezi lucrurile finalizate cu succes
  • Dai dovadă de rigoare, inițiativă și îndrăzneală
  • Pasiunea ta pentru vânzări, tehnologie și lucrul cu oamenii te împinge mereu spre performanță
  • Ai experiență într-un domeniu legat de construcții sau auto
  • Ești familiar cu utilajele de ultimă generație și ai cunoștințe tehnice de bază
  • Stăpânești limba engleză la un nivel mediu-avansat

Descrierea jobului

Cum arată o zi de lucru la noi?
  • Îți începi ziua planificând o strategie de vânzare bine gândită pentru regiunea ta, concentrându-te pe clienții cu cel mai mare potențial.
  • Prospectezi piața în mod constant, fiind mereu cu ochii pe noi oportunități de afaceri, servicii inovatoare și canale de distribuție relevante.
  • Promovezi serviciile noastre personalizate în funcție de specificul fiecărui client, punând mereu accent pe nevoile lor.
  • Elaborezi oferte comerciale clare și colaborezi eficient cu echipa internă pentru a asigura cele mai bune soluții.
  • Negociezi cu încredere și integritate, asigurându-te că toate condițiile contractuale reflectă obiectivele companiei și clienților.
  • Monitorizezi cu atenție derularea contractelor și te asiguri că facturile sunt încasate la timp, luna de luna.
  • Analizezi piața, concurența și gradul de satisfacție al clienților, pentru a te asigura că suntem mereu în top.
  • Construiești parteneriate solide și de încredere, atât în exterior (cu clienți, autorități, parteneri), cât și intern, colaborând strâns cu colegii și managementul.

Ce îți oferim noi?
  • Tichete de masă, în valoare brută de 40 RON/zi lucrată
  • Mașină de serviciu
  • Comision pe măsura performanței tale
  • 21 de zile de concediu de odihnă pe an + 1 zi liberă de ziua ta
  • Asigurare medicală privată după 12 luni de vechime
  • Acces la programe de instruire și dezvoltare profesională

Dacă te regăsești în această descriere, vrem să te cunoaștem! Hai să facem împreună lucruri remarcabile!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Reprezentant Vanzari B2B
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti