Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
M

Reprezentant Vanzari Back-office

Adaugat: 3 zile în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Metalbac&farbe
Functia Jobului:
Vanzari & comert
Locatie & Tipul Jobului:
Bacau | Program Full Time
Descriere:

Compania noastră, caută un reprezentant vanzari back-office orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre de vanzari. Dacă aveți abilități excelente de comunicare, vă descurcați bine în gestionarea relațiilor cu clienții și sunteți o persoană organizată, atunci suntem interesați să vă cunoaștem.

Responsabilități:
Vanzarea si ofertarea clientilor cu produsele aflate in portofoliul companiei
Procesarea comenzilor și întocmirea documentelor de vânzare
Gestionarea corespondenței cu clienții
Monitorizarea comenzilor si a stocurilor
Actualizarea bazelor de date și generarea rapoartelor periodice
Asigurarea unei comunicări eficiente între departamentele interne

Cerințe:
Studii superioare finalizate
Experiență anterioară în domeniul vânzărilor B2B
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
Limba engleza scris vorbit mediu avansat
Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
Cunoștințe solide de operare pe calculator (Microsoft Office, in special Excel )
Orientat către clienți și capacitatea de a dezvolta relații solide cu aceștia

Oferta noastră:
Oportunitatea de a lucra într-o companie de top în domeniu
Mediu de lucru dinamic și profesionist
Pachet salarial competitiv
Program de lucru Luni-Vineri 8-16
Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei
Dacă sunteți interesat de această oportunitate și îndepliniți cerințele menționate, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de email - hr @ metalbacfarbe . com -

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Reprezentant Vanzari Back-office
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti