Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

Reprezentant Vanzari Junior/Senior

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
SKY GROUP SRL
Locatie & Tipul Jobului:
Timisoara | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Punct de lucru: Str. Johann Wolfgang von Goethe, Timisoara!

Esti o persoana cu adevarat ambitioasa care isi doreste sa evolueze rapid, la locul de munca?

Cauti o astfel de provocare ?
Daca ai raspuns cu “DA” la ambele intrebari atunci te invitam sa verifici daca esti compatibil cu cerintele de mai jos:

Experienta:

Experienta in domeniu, constituie un avantaj; carnet de conducere- categoria B!

Educatie:

  • Minim studii medii;
  • Abilitati puternice de comunicare;
  • Persoana pasionata de interactiune si cu inclinatii native spre om de vanzare;
  • Abilitati psihologice care intaresc puternic skillurile de comunicare si abordare clienti;
  • Persoana ambitioasa si extrem de organizata;
  • Capacitate de a lucra cu termene limita;
  • Persoana echilibrata emotional si cu valori puternice;
  • Valori urmarite: corectitudine, profesionalism, ambitie, competitivitate, empatie, spirit de colegialitate, perseverenta, rezistenta, dorinta de afirmare, evolutie, progress, inovator, dezinvolt, sociabil.
  • Disponibilitate de a calatori 80% din timp.
  • Cunoasterea limbii Engleze constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Observa, studiaza si cerceteaza piata produselor si serviciilor furnizate de catre companie;
  • Identifica si analizeaza tendinte de marketing, vanzare si distributie ale produselor proprii si ale produselor concurente in zona alocata;
  • Reprezinta compania pe piata si promoveaza imaginea firmei prin adoptarea unei atitudini profesionale care sa reflecte valorile firmei;
  • Detecteaza oportunitati de vanzare si contacteaza noi clienti; creaza si dezvolta reteaua de clienti a firmei in regiunea alocata;
  • Negociaza preturile produselor in limitele stabilite de companie, completeaza si incheie contracte comerciale cu potentialii cumparatori;
  • Asigura asistenta tehnica pentru clienti pentru produsele sau serviciile livrate;
  • Intocmeste rapoarte si analize periodice referitoare la cererea, oferta si vanzarea produselor si serviciilor comercializate de firma;
  • Realizeaza targetul lunar si urmareste incasarile comenzilor livrate.

Beneficii:

  • Salariu fix negociabil;
  • Tichete de masa;
  • Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Reprezentant Vanzari Junior/Senior
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti