Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
A

REPREZENTANT VANZARI SI PROMOVARE- Iasi

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA SRL
Industrie:
Medicina si farmaceutica
Locatie & Tipul Jobului:
Iasi | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Postul vacant face parte dintr-o echipa noua de Reprezentanti Vanzari si Promovare, care se va ocupa de brand-urile exclusive pe care le comercializeaza in Romania. Activitatea va fi desfasurata atat in farmacii, cat si in cabinete medicale de oftalmologie. Daca iti place sa comunici, iubesti sa vinzi si negocierea iti vine manusa, te asteptam cu drag la o discutie.

- Capacitate de prioritizare, analiza si sinteza;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa si proactivitate;
- Orientare catre rezultate si catre client;
- Promptitudine in rezolvarea sarcinilor;
- Flexibilitate si adaptabilitate la situatii noi;
- Cunostinte de operare PC, Word, Excel;
- Domiciliul stabil in Iasi.

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Vei promova in cabinetele medicale de oftalmologie un brand distribuit exclusiv de Alliance;
- Vei vizita clientii, medici si farmacii, conform unei rute prestabilite, folosind masina din dotare;
- Vei identifica nevoile partenerilor vizitati si vei propune oferte adaptate nevoilor clientilor nostri;
- Vei informa corect clientii pe parcursul procesului de promovare si vanzare, te vei asigura ca facturarea se face in conditiile agreate cu acestia;
- Vei prezenta, promova si vinde produse exclusive Alliance Healthcare Romania;
- Vei identifica oportunitati de crestere a vanzarilor si sporire a notorietatii produselor;
- Judetele acoperite: Iasi,Suceava,Neamt, Bacau;
- Vei construi si dezvolta o relatie cu personalul farmaciilor in vederea indeplinirii obiectivelor stabilite.

Care sunt beneficiile tale:
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala;
Acces la cursuri de dezvoltare profesionala si programe de pregatire;
Tichete de masa, tichete culturale;
Abonament la o clinica medicala privata;
Zile extra de concediu in functie de vechimea in companie;
Acces la biblioteca online (prin cel mai mare furnizor national de profil)

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: REPREZENTANT VANZARI SI PROMOVARE- Iasi
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti