Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
M

Responsabil implementare proiecte Senior - PEO / PIDS

Adaugat: 1 lună în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Madlim Consult
Functia Jobului:
Cercetare, predare & instruire
Industrie:
Educatie
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Activăm în domeniul consultanței pentru accesarea de fonduri nerambursabile și avem în portofoliu proiecte în domenii multiple.

Căutăm o persoană organizată, proactivă căreia îi place să învețe lucruri noi. Dacă te regăsești, te așteptăm în echipa noastră de consultanți.

Cerinte

- Studii superioare finalizate, profil economic /marketing sau sociologie

- Bune cunoștințe de MS Office

- Certificare Manager proiect

- Capacitate de lucru in echipa

- Capacitate de analiză, sinteză si corelare informatii

- Gandire critica

- Bune abilități de organizare și planificare, atenție la detalii

- Dorință de învățare și dezvoltare

- Experiența in managementul proiectelor POCU (scriere si implementare) de minimum 3 ani

Responsabilitati

Vei avea următoarele responsabilități:

- planificarea activitatilor si a rezultatelor si stabilirea de milestone-uri de realizare

- planificarea activitatii si task-urilor echipei și urmărirea termenelor de respectat în cadrul proiectelor

- elaborarea diverselor rapoarte/situații în cadrul proiectelor

- întocmirea de situații privind statusul activității

- elaborarea procedurilor si documentelor de lucru în cadrul proiectului

- verificarea respectării bugetului proiectului

- verificarea regulilor de eligibilitate a cheltuielilor

- verificarea si validarea rezultatelor echipei

- identificarea de surse de finantare pretabile pentru organizatie

- asigurarea respectarii tuturor reglementarilor in vigoare privind elaborarea si implementarea proiectelor

- asigurarea comunicarii cu partenerii si entitatile finantatoare

- asigurarea organizarii arhivei electronice și fizice pentru documentele proiectului

Beneficii

  • Bonus de performanta

  • Training-uri

  • Cursuri

  • Program de lucru flexibil

  • Laptop

  • Telefon mobil

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Responsabil implementare proiecte Senior - PEO / PIDS
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti