Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

Secretara / OFFICE MANAGER

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
SAGA FILM SRL
Descriere:

Candidatul ideal

Atitudine pozitiva, abilitati de comunicare si lucru in echipa, adaptabilitate la schimbari , perseverenta,
Absolventi studii medii sau superioare,
Buna cunoastere si folosire a limbii romane,
Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze,
Cunostinte avansate : MS Office, Google, Google Drive,
Abilitati de organizare si gasirea de solutii la diverse provocari,
Dorinta de dezvoltare personala si profesionala

Descrierea jobului

Primirea vizitatorilor si indrumarea lor.
Suport logistic pentru celelalte departamente ( contabilitate, casting, productie, dezvoltare film.etc),
Primirea , distribuirea si arhivarea corespondentei fizice si electronice ,
Redactarea si traducerea de documente.
Ocazional asigurarea protocolului.
Realizarea anumitor evidente.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Secretara / OFFICE MANAGER
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti