Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
A

Sef de Sala @ Le Bab

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
AVANT AND PARTNERS S.R.L.
Industrie:
Hoteluri, restaurante si catering
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Căutăm un profesionist dedicat cu o experiență solidă în domeniul ospitalității, preferabil într-un restaurant de renume.

Candidatul ideal trebuie să aibă:

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții și colegii;
  • Experiență în coordonarea și motivarea unei echipe;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple simultan;
  • Cunoștințe solide despre regulile de igienă și siguranță alimentară;
  • Atitudine pozitivă și orientare către client, cu o atenție deosebită la satisfacerea nevoilor acestora;
  • Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și zile de sărbătoare;
  • Competențe organizatorice și de planificare, capacitatea de a gestiona și optimiza fluxul de lucru.

Descrierea jobului

În calitate de Șef de Sală la Restaurantul nostru, vei avea un rol esențial în asigurarea unei experiențe excepționale pentru oaspeții noștri. Responsabilitățile tale vor include:

  • Coordonarea activităților zilnice din sala de restaurant și asigurarea unui serviciu impecabil pentru clienți;
  • Supravegherea echipei de ospătari și asigurarea unei comunicări eficiente între sală și bucătărie;
  • Gestionarea rezervărilor și asigurarea unei bune organizări a meselor;
  • Oferirea de suport echipei și intervenția în situații delicate pentru a asigura satisfacția clienților;
  • Monitorizarea și menținerea standardelor de igienă și siguranță în zona de servire;
  • Trainingul și dezvoltarea echipei pentru a îmbunătăți constant calitatea serviciilor oferite.

Noi Oferim:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masă;
  • Abonament medical într-o rețea privată de sănătate;
  • Posibilități reale de promovare și dezvoltare profesională;
  • Beneficii și discount-uri în cadrul restaurantelor afiliate;
  • Stabilitate și un mediu de lucru plăcut;
  • 21 de zile de concediu de odihnă, plus zile libere pentru evenimente speciale;
  • Training pentru dezvoltarea continuă a abilităților profesionale.

Dacă ești un lider natural, pasionat de ospitalitate și orientat către excelență, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Sef de Sala @ Le Bab
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti