Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
E

Sef santier instalatii electrice

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
ELECTRO-ALFA INTERNATIONAL SRL
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Ramnicu Valcea | Program Full Time
Nivel experienta:
Senior
Vechime:
6 ani
Descriere:

Candidatul ideal

-Inginer / maistru electro-energetica /energetica industriala
-Experienta solida domeniul electric | energetic | automatizari industriale
-Detinerea unei atestari emise de ANRE (constituie avantaj )
-Carnet de conducere categoria B (obligatoriu)
-Detinerea abilitatii de a lucra in echipa

Descrierea jobului

-Coordonarea echipelor de montaj si stabilirea sarcinilor in conformitate cu PT
-Studiu PT si DDE si stabilire grafic de executie si strategie abordare lucrari
-Urmarirea executiei lucrarilor electrice de constructie joasa / medie tensiune, instalatii curenti slabi
-Stabilirea traseelor de cabluri LES/LEA si interioare
-Urmarire plan montaj echipamente
-Coordonarea executiei instalatiilor paratrasnet si a prizelor de pamant
-Analizarea informatiilor si obtinerea tuturor datelor necesare pentru realizarea lucrarilor in conditii optime tehnice si calitative
-Identificarea locurilor de montaj pentru echipamente in conformitate cu planurile de executie
-Alegerea solutiilor optime pentru lucrari in colaborare cu Managerul de proiect
-Verificare situatie lucrari subcontractanti in conformitate cu devizul si lucrarile real executate
-Intocmire si aprobare situatii de lucrari si certificate de plata
-Intocmire Cartea tehnica a constructiei
-Intocmire note de constatare in vederea schimbarilor de solutie -referat de necesitate
-PIF instalatii

Se ofera:
-Pachet salarial motivant in functie de experienta si calificari
-Bonusuri de performanta

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Sef santier instalatii electrice
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti