Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
S

SEF SCHIMB DEPOZIT FPGC

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
SC Saint-Gobain Construction Products Romania SRL
Industrie:
Constructii si infrastructura
Locatie & Tipul Jobului:
Turda | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Ne vom uita cu multă atenție la personalitate, la atitudine și la potențialul tău, însă rolul presupune și alte câteva calificări și abilități:

  • studii medii
  • abilități de lucru cu calculatorul (Microsoft Office).
  • studii/cursuri post liceale/superioare (constituie un avantaj);
  • experienţa în activitatea de gestiune;
  • disponibilitate pentru muncă în schimburi (L-V 3 schimburi, ocazional Sâmbătă 2 schimburi);
  • limba engleză – nivel mediu (constituie un avantaj).

Descrierea jobului

Poziția este deschisă în cadrul Departamentului de Logistică/Supply Chain, Saint-Gobain Rigips, ocupantul acesteia urmând să își desfășoare activitatea în cadrul Depozitului Fabricii de Plăci Gips-Carton din Turda.

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

  • Respectarea permanentă a regulilor de protecția muncii în timpul schimbului de către toate persoanele din aria sa de activitate;
  • organizează și coordonează activitatea echipei din subordine în realizarea sarcinilor și activităților zilnice curente: fluxuri de intrare - ieșire mărfuri, flux circulație camioane;
  • gestioneaza stocurile aferente depozitului FPGC în solidar cu echipa de operatori stivuitor;
  • participă la inventarierile periodice și anuale de autocontrol;
  • participă la activitățile de susținere a programului WCM;
  • creează condiții pentru a asigura în permanență respectarea regulilor FIFO;
  • asigurarea curățeniei și a ordinii la locul de muncă.

BENEFICII OFERITE

  • Asigurare privată de sănătate, cu posibilitatea includerii membrilor familiei
  • Asigurare de viață
  • Posibilitatea de a cumpăra acțiuni Saint-Gobain (Planul de Economii al Grupului)
  • Posibilitatea achiziționării produselor Saint-Gobain în condiții avantajoase
  • Indemnizație de transport
  • Sprijin relocare, după caz
  • Tichete de masă
  • Indemnizație de concediu, în funcție de politicile de acordare
  • Bonusuri trimestriale in funcție de atingerea unor obiective de performanță agreați
  • Zile de concediu în plus, în funcție de vechimea în companie
  • Alte beneficii, acordate în funcție de politicile de acordare de bonusuri ale fiecărei companii în parte
  • Sprijin în formarea profesională
  • Cursuri pentru dezvoltarea carierei (ex. Universitatea Saint-Gobain, platforma de training online etc.).

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: SEF SCHIMB DEPOZIT FPGC
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti