Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
W

Slot-attendant/casier

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
WIN BOSS S.R.L.
Descriere:

Candidatul ideal

Căutăm o persoană prietenoasă și orientată către servicii pentru clienți pentru a se alătura echipei noastre în industria jocurilor de noroc și cazinouri. În calitate de Slot Attendant, vei fi responsabil pentru furnizarea unui serviciu excepțional pentru clienți și pentru asigurarea unei experiențe plăcute în zona automatelor de joc. Dacă ai o pasiune pentru servicii pentru clienți, un ochi atent pentru detalii și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, acest job ar putea fi potrivit pentru tine.
Cerințe:
Diplomă de liceu sau echivalent.
Abilități excelente de servicii pentru clienți cu o atitudine prietenoasă și abordabilă.
Capacitatea de a efectua tranzacții financiare precise și eficiente.
Atenție deosebită la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini într-un mediu rapid.
Abilități excelente de comunicare și interpersonale.
Disponibilitatea de a lucra ore flexibile, inclusiv seara, nopțile, weekendurile și sărbătorile.
Experiența anterioară va constitui un avantaj.
Gândire matematică și cunoașterea limbii engleze constituie avantaje.

Descrierea jobului

Salutarea și întâmpinarea clienților într-o manieră prietenoasă și profesională.
Informarea clienților despre promoții, bonusuri și jocuri.
Oferirea de băuturi la cererea clienților.
Procesarea tranzacțiilor de plăți și asigurarea corectitudinii acestora.
Verificarea corectitudinii plăților și menținerea documentației corespunzătoare.
Oferirea de asistență clienților cu întrebări sau nelămuriri legate de automatele de joc.
Rezolvarea plângerilor clienților într-o manieră profesionistă și eficientă.
Promovarea unei experiențe pozitive și plăcute pentru clienți.
Aceasta este o oportunitate excelentă pentru studenți sau pentru cei care doresc să-și dezvolte cariera în industria cazinourilor. Dacă îndeplinești aceste cerințe și ești gata să oferi un serviciu excepțional pentru clienți, te încurajăm să aplici!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Slot-attendant/casier
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti