Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
F

Sofer Autoturisme Si Camionete

Adaugat: 2 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job
Companie:
Fepra
Functia Jobului:
Sofer & servicii de transport
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 1 salarii introduse in Salario: 6.500 LEI/Luna
Locatie & Tipul Jobului:
Chitila | Program Full Time
Descriere:

Despre noi:

FEPRA SA este o societate destinată preluării responsabilității producătorilor și importatorilor care pun pe piața din România ambalaje și deșeuri de ambalaj, în vederea realizării obligațiilor legale de reciclare și valorificare ale acestora.

Descrierea postului:

- realizarea activitatii de transport, cu respectarea tuturor reglementarilor in vigoare privind circulatia pe drumurile publice;
- mentinerea autovehiculului din dotare in parametri optimi si realizarea tuturor activitatilor legate de revizia, inregistrarea si asigurarea acestuia;

Candidatul ideal:

- executa toate dispozitiile date de seful direct astfel incat sa fie realizat un grad sporit de siguranta a circulatiei conform legislatiei in vigoare;
- conduce numai autovehiculele pe care i se dau in primire si pentru care are permis valabil de conducere;
- completeaza zilnic foaia de parcurs la plecarea si sosirea din cursa;
- inainte de plecarea in cursa verifica daca autovehiculul corespunde cerintelor tehnice, daca are toate documentele asupra sa si daca are aprobarea persoanelor competente pentru efectuarea cursei;
- pastreaza actele masinii si documentele de transport in conditii corespunzatoare si le prezinta, la cerere, oganelor de control ale politiei rutiere;
- respecta, pe cat posibil, viteza economica de consum a autovehiculului pentru incadrarea consumului de carburant in limitele de consum raportat la 100 de km echivalenti;
- asigura efectuarea la termen a reviziei tehnice a autovehiculului;
- asigura, cu cel putin o luna inainte de expirare, reinnoirea contractului de asigurare obligatorie si facultativa;
- colecteaza deseuri - se ocupa de incarcarea si uneori descarcarea acestora.

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Sofer Autoturisme Si Camionete
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti