Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
D

SOFER Curier / Courier Driver/ Permis Cat B - Germania

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
Deltarapid
Industrie:
Transport si logistica
Locatie & Tipul Jobului:
Germania | Program Part Time
Nivel experienta:
Junior
Vechime:
3 ani
Descriere:

Candidatul ideal

Noi, compania Deltarapid GmbH, căutăm șoferi de curierat cu permis de conducere clasa B, cu normă întreagă, pentru livrarea de pachete Amazon. Turele sunt predefinite, nu aveți nevoie de experiență anterioară și nici de cunoștințe de limbi străine.
Dimensiunea pachetelor rareori peste 2-3 kg

Ce așteptăm de la dvs:
- Sunteți apt din punct de vedere fizic
- Sunteți orientat către client
- Sunteți de încredere
- Aveți permis de conducere auto (clasa B) de mai mult de 1 an.

Preferam sa ne suni la numărul de telefon 0176 60831738 / 004917684038423 sau scrie-ne pur și simplu pe WhatsApp.

Descrierea jobului

Ce oferim:

  • Autovehicul de livrare modern și sigur de la Mercedes cu dotări de top. 5 zile pe săptămână, mai multe dacă se dorește
  • Salariu atractiv, 14€ brut, pe oră + bonusuri în funcție de clasa de impozitare până la 2350€ net!
  • Cazare 400 Euro - 2 Persoane - 1 Camera
  • Sprijin la intrare
  • Program de bonusuri pentru performanțe bune. Îmbrăcăminte de lucru modernă gratuită (geacă, pantofi de siguranță, pulover etc.)
  • Comunicare multilingvă (germană, engleză, arabă, farsi, bulgară, română, rusă)
  • Pachet de îngrijire completă în timpul inițierii, prin training, training pentru șoferi în propria limbă maternă. Atmosferă de lucru de familie internațională

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: SOFER Curier / Courier Driver/ Permis Cat B - Germania
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti