Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
F

Specialist Calitate

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
FIRENZE COM SRL
Salariu:
Media neta estimata pe baza celor 199 salarii introduse in Salario: 3.500 LEI/Luna
Descriere:

Candidatul ideal

Candidatul Ideal

- Studii superioare – preferabil in domeniul Ingineria produselor alimentare/ Managementul Calitatii
- Experienta de minim 2 ani in domeniul calitatii
- Capacitate de a implementa sisteme de management
- Cunoștințe și experiență în analizarea neconformităților
- Persoana responsabila, planificata, organizata, determinata, eficienta
- Bune abilitati manageriale de comunicare si relationare, de analiză si sinteza
- Atitudine proactiva, flexibilitate, pragmatism si interes pentru eficienta muncii
- Capacitate de a lucra atat independent cat si in echipa
- Nivel avansat limba engleza
- Nivel avansat de operare PC
- Certificare auditor in domeniul calitatii si HACCP constituie avantaj

Descrierea jobului

- Asigura elaborarea, actualizarea si gestionarea documentelor aferente SIM: manualul, procedurile de sistem, procedurile operationale si instructiunile de lucru;
- Planifica si asigura efectuarea auditurilor interne si de certificare;
- Asigura educarea, instruirea si motivarea pentru calitate a personalului
- Asigura inregistrarea, analizarea, tratarea si solutionarea neconformitatilor
- Asigura elaborarea programelor de actiuni corective si preventive
- Asigura comunicarea cu clientii/furnizorii interni si externi pentru a preveni si corecta neconformitatile;
- Asigura centralizarea, analizarea si solutionarea reclamatiilor si sesizarilor;
- Coordonarea actiunilor de notificare si retragere de pe piata a produselor neconforme;
- Arhiveaza documentele specifice activităţii;

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Specialist Calitate
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti