Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
M

STOCK KEEPER JD SPORTS - Baneasa Shopping City

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
MIG MARKETING INVESTMENT GROUP RO SRL
Descriere:

Candidatul ideal

Vrem să fii alături de noi dacă:
• ești sociabil/ă și îți place să lucrezi cu oamenii,
• ești încrezător și deschis,
• ai abilități puternice de vânzări,
• iți gestionezi timpul în mod corespunzător,
• ești precis/ă și de încredere în îndeplinirea sarcinilor care v-au fost încredințate,
• ai grijă de bunurile încredințate.

Descrierea jobului

Stock Keeper JD Sports

Responsabilitățile tale vor fi:
• Furnizarea clienților cu cele mai bune servicii posibile,
• Vânzarea de produse cu accent pe atingerea obiectivelor de vânzări,
• Menținerea standardelor VM adecvate în magazin,
• reprezentarea JD Sports într-o manieră profesională,
• acceptarea livrărilor,
• efectuarea retururilor și a transferurilor în magazin,
• logistica depozitelor,
• Responsabilitatea pentru controlul oricăror discrepanțe din magazine,
• administrarea depozitului în conformitate cu standardele companiei,
• îngrijirea esteticii și ordinii,
• aranjarea corectă a mărfurilor în depozit.

Noi oferim:
• Salariu competitiv,
• Training-uri de onboarding,
• Instruiri privind produsele și serviciile pentru clienți,
• Reduceri la produsele noastre,
• Atmosferă excelentă și o echipă bine coordonată,
• Program flexibil,
• Oportunități de dezvoltare în cadrul Grupului JD.

Experiența într-o poziție similară este apreciată.
Trimite CV-ul și alătură-te echipei noastre!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: STOCK KEEPER JD SPORTS - Baneasa Shopping City
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti