Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
C

Technical Supervisor (Asset Services)

Companie Verificata

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplica pe
Companie:
COLLIERS INTERNATIONAL SRL
Descriere:

Candidatul ideal

Cine suntem noi:
Colliers este o agenție de Real Estate în care pasiunea pentru educație, onestitatea și lucrul în echipă sunt valorile care ne guvernează activitatea de zi cu zi.
Echipa din care vei face parte este Asset Services.
Ne dorim să creăm experiențe unice pentru clienții noștri și să legăm relații pe termen lung cu ei, iar pentru asta ne dorim să evoluăm în fiecare zi alături de cei mai buni colegi.

Cine ești tu:

  • Ai studii superioare tehnice finalizate ( Politehnica, Constructii)
  • Ai cel putin 2 ani de experienta in mentenanta tehnica a cladirilor
  • Esti familiarizat cu planuri de constructii, specificatii tehnice
  • Ai experienta in lucru cu echipamente si automatizari dе tip industrial
  • Inflorești într-un mediu care îți oferă autonomie
  • Ai o buna cunoastere a limbii engleze (citit, scris, vorbit)
  • Ești omul cu inițiativă care știe să prioritizeze și să rezolve probleme

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Supervizeaza personalul de întreținere și lucrările efectuate de către furnizorii / contractorii externi
  • Face tururi de inspecție de control al calității pentru a se asigura că clădirile sunt intretinute în mod corespunzător și că standardele de siguranță, sanitare și de curățenie sunt aplicate în mod corespunzător
  • Are o legătură directă cu personalul PM, personalul extern și contractorii care desfășoară activități legate de clădiri
  • Are îndatoriri legate de performanța cladirii, cum ar fi supravegherea materialelor de lucru și echipamentului utilizat, a documentelor electronice și pregătirea rapoartelor
  • Face recomandări pentru modificări și îmbunătățiri ale standardelor existente, politici și proceduri
  • Participa la punerea în aplicare a politicilor și procedurilor aprobate; monitorizează activitățile de lucru pentru a asigura conformitatea cu politicile și procedurile stabilite
  • Supraveghează programe preventive de întreținere și inspecție de siguranță pentru toate instalațiile și echipamentele
  • Realizeaza alocarea consumului de utilități pe chirias
  • Verifica aplicarea planului de întreținere preventivă de către contractantul FM și se asigură că toate activitățile se desfășoară într-un mod profesionist
  • Verifica rezultatele reviziilor echipamentelor
  • Asigura comunicarea cu chiriasii pe subiecte tehnice prin intermediul platformei de sesizari puse la dispozitie de angajator
  • Gestioneaza permisele de lucru emise pe cladire si notificarile de garantie
  • Pregăteste studii de caz pentru reparații și propuneri de îmbunătățire
  • Asistă în pregătirea diverselor contracte, cereri de propuneri și rapoarte
  • Este disponibil pentru a aborda problemele de întreținere de urgență; asista personalul de întreținere și de gestionare a proprietății cu probleme legate de operațiuni și întreținere în timpul situațiilor de urgență
  • Participa activ la preluarea tehnica si setarea fluxurilor tehnice si operationale pentru cladirea/proiectul desemnat (inclusiv pentru un proiect preluat de la AG )
  • Efectueaza inspecții regulate, proactive ale tuturor clădirilor pentru a verifica calitatii activitatii de proiect și pastrarea clădirilor în cea mai bună stare
  • Isi imbunatateste permanent pregatirea sa profesionala si de specialitate

Beneficii

La Colliers:

  • E ok dacă nu ești o persoană matinală - vei avea un program flexibil
  • Primesti tichete de masa
  • Ai un mediu de lucru foarte placut
  • Nu ne oprim niciodată din a învăța! La noi beneficiezi de: Programe de training de technical & soft skills de pe platforma Linkedin Learning si platforma proprie Colliers University
  • Ai abonament la Bookster
  • Ne dorim să avem colegi sănătoși: vei avea abonament medical la alegere Medlife sau Regina Maria
  • Gasesti oportunitati de dezvoltare profesionala

CV-ul tău va fi văzut de Dana (e reală, nu e un robot). Dana abia așteaptă să afle despre experiențele avute și planurile tale de viitor!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Technical Supervisor (Asset Services)
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti