Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
I

Telesales - Philip Morris - Bucuresti

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
INTERBRANDS ORBICO
Functia Jobului:
Aprovizionare & achizitii
Industrie:
Transport si logistica
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Interbrands Orbico este cel mai mare distribuitor de produse FMCG și Beauty din România, parte a Grupului Orbico, cel mai mare distribuitor din Europa, cu o prezență activă în 24 de țări.

Avem peste 200 de branduri în portofoliul nostru și peste 30 000 de clienți în România.

Aducem valoare partenerilor noștri prin soluțiile digitale și logistice pe care le oferim, printr-o gamă largă de produse de calitate și o viziune bazată pe performanță.

Cerinte

•Studii medii (cu diplomă de Bacalaureat ) / superioare;

•Experiență de minimum 6 luni într-o poziție similară;

•Abilități foarte bune ︋de organizare și planificare;

•Foarte bune abilități de comunicare și lucru în echipă;

•Focus pe client – punct forte;

•Gândire flexibilă – punct forte;

•Construire de relații – punct forte;

•Gestionează proactiv volumul de muncă;

•Abilități de vânzare și negociere;

•Cunoștințe foarte bune de operare PC: Word, Excel.

Responsabilitati

• Prezentarea și promovarea prin telefon a produselor Philip Morris precum și a serviciilor companiei, la portofoliul de clienți alocați;

• Identificarea nevoilor clienților, personalizarea și ︁adaptarea ofertelor la cerințele și nevoile acestora;

• Rezolvarea eventualelor probleme apărute la clienți în colaborarea cu celelalte departamente;

• Monitorizarea creditului clientului și recuperarea creanțelor;

• Respectarea rutei zilnice de apeluri și îndeplinirea obiectivelor specifice pentru acestea;

• Realizarea de analize și rapoarte despre activitatea depusă;

• Dezvoltarea permanentă a relației cu clienții în scopul atingerii obiectivelor de business;

• Realizarea targetului de vânzări și îndeplinirea altor obiective stabilite de către managerul direct

Beneficii

  • Bonus de performanta

  • Prime ocazii speciale
    (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)

  • Abonament medical

  • Asigurare medicala

  • Training-uri

  • Cursuri

  • Certificari/Atestate

  • Abonament Bookster

  • Decontarea transportului

  • Discount produse companie /companii partenere

  • Teambuilding-uri / excursii

  • Petreceri/evenimente companie

  • Telefon mobil

  • Masina de serviciu

  • Loc de parcare

  • Fun / Relax Area

  • Tichete de masa

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Telesales - Philip Morris - Bucuresti
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti