Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
A

Vanzator/Vanzatoare & Asistent Manager

Companie Verificata

Adaugat: 3 săptămâni în urmă

Aplica pe
Companie:
ANA PAN SA
Industrie:
Retail, moda si bunuri de larg consum
Locatie & Tipul Jobului:
Bucuresti | Program Full Time
Nivel experienta:
Nivel mediu
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Candidatul ideal

Ana Pan își mărește echipa și este în căutare de colegi pentru rolul de Vânzător/Vânzătoare și Asistent Manager pentru a se alătura echipei noastre dinamice și dedicate. Dacă ești o persoană responsabilă, cu abilități excelente de comunicare și orientare către client, te invităm să aplici!

Locații:

  • Vitan Mall (Calea Vitan, nr. 55-56)
  • Calea Dorobanților
  • Nerva Traian, sector 3 (Stația de metrou Timpuri Noi)
  • Bd. Ion Mihalache
  • Str. Traian (Stația de metrou Obor)
  • 13 Septembrie
  • Cotroceni
  • Știrbei
  • Beller
  • Coposu
  • Titulescu
  • Băneasa
  • Plaza (Mall Plaza)
  • Militari
  • Pipera

Program:

  • 12h/zi sau 8h/zi în două schimburi;5 zile pe săptămână cu două zile libere.

Pentru rolul de Vânzător/Vânzătoare, candidatul ideal are:

  • Experiență anterioară în domeniu (este ideal, dar nu obligatoriu);
  • Abilități de relaționare și atenție la nevoile celuilalt;
  • O atitudine pozitivă și dorință de învățare;
  • Capacitate de organizare și prioritizare;
  • Dorința de a construi o carieră în industria alimentară și a experienței client.

Pentru rolul de Asistent Manager, candidatul ideal are:

  • Experiență anterioară în domeniu;
  • Abilități excelente de coordonare și gestionare a stocurilor;
  • Experiență în vânzări și în gestionarea unei echipe;
  • Capacitatea de a asigura gestionarea corectă a magazinului;
  • Abilități de organizare și multitasking;
  • Dorința de a contribui la succesul echipei și la îmbunătățirea experienței clienților.

Descrierea jobului

Cum este să lucrezi ca Vânzător/Vânzătoare în Ana Pan?

  • Te vei ocupa cu vânzarea produselor noastre, curățenia și organizarea magazinului;
  • Vei ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈avea oportunitatea de a prepara o gamă variată de produse din cafea.

Cum este să lucrezi ca Asistent Manager în Ana Pan?

  • Te vei ocupa de vânzarea produselor noastre, menținerea curățeniei și organizării magazinului.
  • Vei monitoriza și coordona aprovizionarea magazinului..
  • Te vei ocupa de coordonarea și evaluarea personalului din subordine.

Ce oferim?

  • Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;
  • Decontarea transportului;
  • Prime de Sărbători;
  • Tort cadou de ziua ta;
  • Reduceri la achiziționarea produselor Ana Pan;
  • Ajutor în perioada de acomodare și training personalizat;
  • Posibilități de promovare în roluri de coordonare;
  • Programe de dezvoltare profesională pentru abilități de comunicare și tehnice;
  • Bonus de recomandare de 1000 lei pentru fiecare prieten recomandat.

Te așteptăm cu nerăbdare în echipa noastră! Echipa Ana Pan îți va oferi suportul necesar la fiecare pas al pregătirii tale!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Vanzator/Vanzatoare & Asistent Manager
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti