Abonare alerta locuri noi de munca

Conecteaza-te rapid cu Facebook sau Google

Salveaza Job

Sau continua cu adresa de email

Or your alerts
T

Operator Mase Plastice - Pitesti

Adaugat: 1 săptămână în urmă

Aplicare Externa

Acest anunt este cu aplicare externa. Cand dati click pe Aplicare Externa veti fi redirectionat pe un alt site pentru a aplica.

Companie:
Trenkwalder Romania
Functia Jobului:
Inginerie & tehnologie
Industrie:
Productie si depozitare
Locatie & Tipul Jobului:
Pitesti | Program Full Time
Nivel experienta:
Fara experienta
Vechime:
Fara experienta/Mai putin de 1 an
Descriere:

Scurta descriere a companiei

Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

Unde ne găsești:

Sediul nostru din București:

Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

Cerinte

Căutăm 9 operatori mase plastice pentru o companie din domeniul automotive, care produce rezervoare. Nu e nevoie să ai experiență, învățăm tot ce trebuie direct la locul de muncă!

Posturi disponibile:

• Operator producție mase plastice – 5 locuri

• Operator asamblare – 4 locuri

Programează interviu: 0799 782 264 – Roxana!

Program de lucru: Luni - Vineri, în 3 schimburi,

Locație: Str. Depozitelor , Pitesti

Asigurăm Transport Din: din Pitești (2 rute: Prundu si Bascov)

sau decont partial din alte locatii.

Responsabilitati

• Se ocupă de gestionarea procesului de producție și asamblare.

• Îndeplinește norma de producție stabilită.

• Verifică produsele pentru a asigura calitatea acestora.

Alte informatii

Ce îți oferim?

• Veniturile cresc progresiv: de la 3000 RON net, ajungând la 3700 RON după 6 luni de muncă.

• Tichete de masă de 30 lei/zi și prime de Paște/Crăciun

• Tichete de vacanță: 40% din salariul net

• Ore suplimentare plătite dublu (200%) și spor de noapte de 25%

• Transport gratuit din Pitești (rutele Prundu și Bascov) sau decont parțial dacă vii din alte zone.

Hai să ne cunoaștem și să îți începi cariera într-un mediu profesionist!

Sfaturi de siguranta

  • Nu trimiteti niciodata BANI in avans sau acte de identitate pentru aplicarea la un loc de munca. Nu trimiteti bani in avans pentru promisiuni de angajare sau alte oferte similare.
  • Daca aveti impresia ca acest anunt nu este real, va rugam sa il raportati apasand butonul "Raporteaza Job"
Raporteaza Job

This action will pause all job alerts. Are you sure?

Cancel Proceed
Numele anuntului: Operator Mase Plastice - Pitesti
Autentificare si aplica acum: Utilizati email si parola pentru a va autentifica:
Raporteaza

Fii informat

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si primeste cele mai recente oferte de munca si informatii despre cariera direct in inbox-ul tau.

Securitatea datelor dumneavoastra este importanta pentru noi. Citeste Politica de confidentialitate.

Raporteaza o problema

B-dul Dimitrie Pompeiu Nr. 9 - 9A, Iride Business Park, Bucuresti